اخبار مهم
Home / فرهنگ و هنر / پژمان جمشیدی و شبنم قلی‌خانی روی صحنه نمایش «پوست انداختن»+تصاویر
100742_399.jpg

پژمان جمشیدی و شبنم قلی‌خانی روی صحنه نمایش «پوست انداختن»+تصاویر

نمایش «پوست انداختن» در فضای رئالیسم جادویی، در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه می‌رود.
آفتاب‌‌نیوز :
در این نمایش که آرش سنجابی نویسندگی، طراحی و کارگردانی‌اش را به عهده دارد پژمان جمشیدی، شبنم قلی‌خانی، توماج دانش بهزادی، حامد رحیمی نصر، خاطره حاتمی، نازنین کریمی و آیه کیان پور نقش آفرینی می‌کنند.
«پوست انداختن» که تهیه‌کنندگی‌اش را کیوان اسماعیلی به عهده دارد از ۲ آبان تا ۴ آذر به مدت سی شب در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه خواهد رفت.
داستان «پوست انداختن» که برداشت آزادی از رمان «شهر همنوازان سپید» نوشته بختیار علی (با ترجمه الهه قاسمزاده) است در واقع زندگی موازی دو زوج و پیچیدگی روابط آنها را نشان می‌دهد.
حامد رحیمی نصر (طراح صحنه)، مهدی رایگانی (طراح پوستر)، امیر خدامی، مهدیه خالقیان، محمدرضا کریمی (گروه عکاسی)، کیارش اعتمادسیفی (آهنگساز)، شهرزاد اکبری (گریم)، مهدی حسینی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، مائده تقوایی (منشی صحنه) و مریم نراقی (مشاور رسانه ای) دیگر عوامل این نمایش هستند.
به گزارش خبرآنلاین، کتاب‌های «چینه دان ترک خورده درناها»، «آخرین انار دنیا» و …از جمله آثار مکتوب آرش سنجابی است و «بازدم»، «کام ماهی»، «سخت مثل آب» و …فیلم‌هایی است که تا پیش از به کارگردانی او ساخته است.
پژمان جمشیدی و شبنم قلی‌خانی روی صحنه نمایش «پوست انداختن»+تصاویر

می فایل