اخبار مهم
Home / ورزشی / ماجرای بحث دروازه‌بان پارس‌جنوبی با توپ‌جمع‌کن‌های نقش‌جهان چه بود؟

ماجرای بحث دروازه‌بان پارس‌جنوبی با توپ‌جمع‌کن‌های نقش‌جهان چه بود؟

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس‌جنوبی گفت:‌ تحت فشار بودیم و از توپ جمع‌کن‌ها خواستم یک مقدار توپ را دیرتر بدهند.
آفتاب‌‌نیوز :
در چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال دو تیم ذوب‌آهن و پارس‌جنوبی جم به مصاف هم رفتند که این دیدار به نتیجه ۳ بر صفر به سود پارس‌جنوبی به پایان رسید.
محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال پارس‌جنوبی در پایان این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود خدا را شکر، سه امتیاز را گرفته و صدر جدول را پس گرفتیم، بچه‌های ما نشان دادند قابلیت‌های زیادی دارند و رفتن به صدر جدول شانسی نیست. 
وی در ادامه صحبت‌های خود گفت:‌ از طرفداران تشکر می‌کنم که راه زیادی را آمدند تا به ما قوت قلب بدهند، قبل از بازی از آن‌ها خواستم که به ورزشگاه بیایند تا با حمایت آن‌ها بتوانیم برنده شویم خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم.
وی در پاسخ به این سوال که صحبت‌های شما با توپ جمع‌کن‌ها کنار دروازه چه بود، گفت: در بخشی از تایم بازی تحت فشار بودیم، از آن‌ها خواستم یک مقدار توپ را دیرتر بدهند؛ من تا بر می‌گشتم می‌دیدم که توپ پشت سر من است (با خنده) ما تحت فشار بودیم، تیم ذوب‌آهن یک تیم فوق‌العاده خوبی است با مربی که دارد امروز به ما خیلی فشار آوردند واقعا تا این هفته به نظرم بهترین تیمی که مقابل ما بازی کرد ذوب‌آهن بود و به ما فشار آورد.
به گزارش فارس، فروزان در پاسخ به این سوال که آیا شما با توپ‌ جمع‌کن‌ها قول و قرار گذاشته که اگر توپ را دیر بدهند به آنها لباس و جوراب بدهید،‌گفت: نه، اتفاقا لباس می‌خواستند اما گفتم ما که این لباس‌ها را نمی‌تـوانیم بدهیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا آن‌ها باز هم توپ‌ها را دیرتر دادند، گفت:‌ نه، دستشان درد نکند تا بر می‌گشتم می‌دیدم که توپ پشت سر من است.

می فایل