اخبار مهم
Home / علم و فن آوری / توپ هوشمند راگبی با قابلیت ارائه اطلاعات روی موبایل+تصاویر
88579_676.jpg

توپ هوشمند راگبی با قابلیت ارائه اطلاعات روی موبایل+تصاویر

شرکت ویلسون که چند ماه پیش از یک توپ بسکتبال هوشمند رونمایی کرده بود، اکنون محصول مشابهی را برای بازیکنان فوتبال آمریکایی ارائه کرده است.
آفتاب‌‌نیوز :
 توپ فوتبال هوشمند “X Connected” که می‌تواند سرعت و گردش توپ در زمان پرتاب را بسنجد، قرار است به قیمت ۲۰۰ دلار در ماه سپتامبر ارائه شود.
به همراه این توپ هوشمند، یک اپلیکیشن برای تلفن‌های همراه iOS و اندروید نیز ارائه خواهد شد تا اطلاعات مرتبط با پرتاب توپ مانند مسافت، سرعت، تعداد چرخش و راندمان حرکت مارپیچی توپ را به اطلاع برساند.
این توپ که توسط لیگ ملی فوتبال تایید شده، از پنج حالت بازی برخوردار است که به ارتقای مهارت‌های کاربر و همچنین مقایسه آمار بازی‌ها با دوستان از طریق اپلیکیشن کمک می‌کند.
از مزایای این توپ هوشمند اینست که می‌تواند در کوچکترین فضاها مورد استفاده قرار بگیرد و تجربه بازی‌های بزرگ را بازسازی کند. حتی می‌توان در محیط محدود اداره نیز از تجربه یک بازی فوتبال داغ لذت برد.
به گزارش ایسنا به نقل از انگجت،این توپ فوتبال از حسگرهایی در درون خود برخوردار است که بیشتر آن‌ها شتاب‌سنج هستند و همچنین از بلوتوث برای ارسال این داده‌ها به تلفن همراه استفاده می‌کند.
توپ هوشمند راگبی با قابلیت ارائه اطلاعات روی موبایل+تصاویر
این توپ به شارژ کردن نیازی نداشته و می‌تواند تا بیش از ۲۰۰ هزار پرتاب، معادل ۵۰۰ ساعت پرتاب متوالی توپ را اجرا کند. این حسگرها در زمان عادی، غیرفعال هستند و تنها با انجام حرکت‌های خاص فعال می‌شوند.

می فایل