اخبار مهم
Home / ورزشی / بمب نقل و انتقالات سرخپوش می‌شود؟

بمب نقل و انتقالات سرخپوش می‌شود؟

سروش رفیعی به اردوی پرسپولیس رفت و با مسئولین این تیم دیدار و گفت‌وگو کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
شب گذشته پس از پیروزی پرسپولیس برابر سیاه جامگان و کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل، سرخپوشان در هتل حضور یافتند اما اتفاق جالب آن بود که سروش رفیعی در اردوی سرخپوشان حضور یافت و با مسئولین و بازیکنان پرسپولیس دیدار کرد.
برخلاف برخی تلاش ها برای کتمان کردن این اتفاق، سروش رفیعی که از بازی تراکتورسازی مقابل نفت محروم است زودتر از سایر بازیکنان تراکتور به هتل آمد و علاوه بر بازیکنان پرسپولیس با چند مقام مسئول باشگاه پرسپولیس هم در حال گفت و گو دیده شد.
رفیعی دو پیشنهاد از تیم های خارجی دارد و تلاش می کند به اروپا منتقل شود چرا که احساس می کند شانس دعوت شدن او به تیم ملی با لژیونر شدن افزایش پیدا می کند و نمی خواهد در سال منتهی به جام جهانی تیم ملی را از دست بدهد.
با این وجود رفیعی به این خاطر که در صورت عدم پیوستن به تیم های اروپایی مجبور به گرفتن تصمیم برای آینده خودش است، هم با باشگاه پرسپولیس گفت و گو انجام داده و هم با مسئولین تراکتورسازی مذاکره کرده است.
طبق اخبار دریافتی، رفیعی هم به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده و هم به تراکتورسازی و گواه آن قبل از هر چیز موضع گیری امیر قلعه نویی است که اعلام کرده در صورتی که این بازیکن به اروپا نرود قراردادش را با ما قطعا تمدید می کند و دیگری مذاکرات مخفیانه او با پرسپولیسی ها طی روزهای اخیر و در نهایت جمعه شب است که به آنها قول امضای قرارداد داده است.
خبر توافق پنهانی پرسپولیسی ها با رفیعی که چند روز است رسانه ای شده هرگز از سوی پرسپولیسی ها تکذیب نشده است و در مجموع این بازیکن به دنبال پیوستن به یک تیم خارجی است اما دو تیم داخلی پرسپولیس و تراکتورسازی را هم نزدیک به خود نگه داشته است.

می فایل