اخبار مهم
Home / علم و فن آوری / اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد امروز اعلام می‌شود

اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد امروز منتشر می‌شود، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند در یکی از روزهای چهارشنبه ۱۲، شنبه ۱۵ و یکشنبه ۱۶ آبان‌ماه با مراجعه به دانشگاه یا موسسه محل قبولی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
آفتاب‌‌نیوز : دکتر توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی تعداد ۴۴ هزار و ۲۸۳ نفر پذیرفته‌شده نهایی کدرشته‌محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته‌محل‌های دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از امروز دوشنبه دهم آبان‌ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد ۴۴ هزار و ۲۸۳ نفر پذیرفته‌شده نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تعداد ۲۰ هزار و ۷۸۴ نفر زن و مابقی پذیرفته‌شدگان مرد هستند. به عبارت دیگر حدود  46.93 درصد  پذیرفته‌شدگان زن هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین تاکید کرد: کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام شده است برای اطلاع از زمان ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه و سپس به همراه  مدارک ثبت‌نامی مندرج در اطلاعیه‌ای که اسامی آنها در سایت سازمان منتشر شده است نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دکتر توکلی در ادامه خاطرنشان کرد: در صورتی که برنامه مشخصی از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اعلام نشود لازم است داوطلبان برای ثبت‌نام در یکی از روزهای چهارشنبه ۱۲ و شنبه ۱۵ و یا یکشنبه ۱۶ آبان‌ماه به دانشگاه یا موسسه ذی‌ربط مراجعه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین فهرست اسامی تعداد داوطلبان به عنوان پذیرفته‌شده چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص نیز اعلام می‌شود این داوطلبان ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی آنها روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و براساس برنامه زمانی که از روز چهارشنبه ۱۲ آبان‌ماه جاری روی سایت دانشگاه و موسسات عالی ذی‌ربط قرار می‌گیرند، برای ثبت‌نام اقدام کنند.

می فایل