اخبار مهم
Home / فرهنگ و هنر / از رسانه‌ای که خبر تنبیه بدنی در بمپور را منتشر کرد تشکر می‌کنم

از رسانه‌ای که خبر تنبیه بدنی در بمپور را منتشر کرد تشکر می‌کنم

مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان به همراه جمعی از مسئولان آموزش و پرورش استان با حضور در بیمارستان ایرانشهر با دانش‌آموز مصدوم بمپوری و خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
علیرضا نخعی در حاشیه این دیدار اظهار کرد: در آموزش و پرورش دانش‌آموز محور است و همه آنهایی که در این نهاد مقدس تلاش می‌کنند برای دانش آموزان خدمت می‌کنند.
نخعی با بیان اینکه رفتار یک فرد خاطی را نباید به حساب جامعه زحمتکش و فداکار معلمان گذاشت؛ خاطرنشان کرد: از یاد نبریم فداکاری‌های معلمانی که از جان خود گذشتند. برای آموزش و حتی درمان دانشآموزان‌شان از حقوق خود هزینه می‌کنند و در روستاهایی که از ابتدایی‌ترین امکانات رفاهی برای زندگی محرومند در حال خدمت هستند.
وی ضمن تقدیر از رسانه‌ها به سبب حساسیت نسبت به این موارد بیان کرد: از رسانه‌ای که برای نخستین بار خبر مربوط به تنبیه بدنی در منطقه بمپور را منتشرکرد؛ به صورت ویژه تشکر می‌کنم.
به گزارش ایلنا، نخعی با اشاره اطلاع/رسانی گسترده درباره تخلفات اداری و نوع برخورد با برخی اقدامات ناپسند در آموزش و پرورش, تاکید کرد: برای پرهیز از تخلف در آموزش و پرورش دستورالعمل، بخشنامه و جلسات بسیاری برگزار شده است و هشدارهای لازم به همه همکاران داده شده است؛ به همین علت آموزش و پرورش بدون هیچ اغماضی با این موضوع برخورد خواهد کرد.
وی در پایان گفت: به عنوان خدمتگزار دانش آموزان و مردم در آموزش و پرورش استان از این دانش آموز مصدوم، خانواده وی، همه دانش آموزان و افکار عمومی عذر خواهی می‌کنم.

می فایل