اخبار مهم
Home / ورزشی / آلگری: هواداران ناپولی باید به ایگواین احترام بگذارند

آلگری: هواداران ناپولی باید به ایگواین احترام بگذارند

سرمربی یوونتوس خواستار احترام هواداران ناپولی به ستاره فصل قبل تیمشان شد.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس و ناپولی امشب در هفته یازدهم لیگ فوتبال ایتالیا قرار است در تورین برابر هم به میدان بروند. حضور گونسالو ایگواین در این بازی باعث شده است تا تمامی نگاه ها به این دیدار باشد. هواداران ناپولی که از ستاره فصل قبل تیمشان به هیچ وجه راضی نیستند، ممکن است در طول بازی برای این بازیکن مشکل ایجاد کنند.
ماسیمیلیانو آلگری درباره بازی حساس یوونتوس و ناپولی گفت:‌ تازه هفته یازدهم رقابت‌هاست و قرار نیست بعد از بازی با ناپولی به تیمی جام بدهند. این دیدار، فینال نیست و باید از این موضوع آگاه باشیم. حتی فکر کنم دیدار برگشت دو تیم نیز اهمیتی فینال‌گونه داشته باشد. این فقط یک دیدار است. سال گذشته این موقع یعنی ۲۸ اکتبر، ما به ساسولو باختیم و در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار داشتیم. بعد از مدتی همه چیز تغییر کرد و قهرمان شدیم. در مارس تکلیف قهرمانی مشخص می شود و اکنون نمی توان درباره قهرمانی صحبت کرد. در حال حاضر باید تنها به فکر تعادل در تیم بود. 
آلگری ادامه داد: بازی با لیون در لیگ قهرمانان اروپا برای ما از بازی با ناپولی مهم‌تر است. می‌خواهیم در لیگ قهرمانان خیلی زود کارمان را برای صعود قطعی کنیم و با برتری برابر لیون، به این مهم خواهیم رسید.
سرمربی یوونتوس در مورد غایبان احتمالی تیمش در دیدار برابر ناپولی نیز گفت: فکر می کنم کلودیو مارکیسیو شرایط بازی را پیدا کرده است ولی با توجه به اینکه خیلی زود از بند مصدومیت رها شده، نیاز است تا با دقت بیشتری از او در ترکیب استفاده کنیم. باید با کادر پزشکی مشورت کنیم و تصمیم خوبی در این زمینه بگیریم. ممکن است به همین خاطر او بتواند با ما همراه باشد. همچنین ممکن است استفن لیشت‌اشنایر نیز بازی کند و بتواند همراه تیم باشد. 
آلگری ادامه داد: در خط حمله بازیکنانی چون ماریو مانژوکیچ و ایگواین را دارم که متناسب با شرایط بازی، یک بازیکن را به زمین می فرستم. در این دیدار هنوز تصمیمی گرفته نشده است که از چه بازیکنی در خط حمله استفاده کنم. حساسیت هواداران ناپولی را به ایگواین درک می کنم ولی باید تاکید کنم هواداران باید احترام این بازیکن را نگه دارند. او شایسته چنین احترامی است چراکه در فصل قبل تمام تلاش خود را برای ناپولی انجام داد. او تاکنون هفت گل به ثمر رسانده است. درست است که او در چند بازی اخیر تیم گلزنی نکرده ولی من آرام هستم و می دانم او به زودی روند گلزنی خود را از سر خواهد گرفت. باید به او کمک کنیم تا شرایط خود را بازیابد. نباید این انتظار داشته باشیم که او هر هفته برای ما گلزنی کند. در پایان فصل، مهمترین چیز، گرفتن اسکودتو است. همه بازیکنان در خدمت تیم خواهند هستند تا به این مهم برسیم. در کنار آن لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا نیز هست. ایگواین فقط یک انتخاب کرده است و ترجیح داده تا برای یووه بازی کند. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. باید برای او احترام قائل شویم. 
سرمربی یووه در پایان گفت: ناپولی تیم خطرناکی است. در ضدحملات بسیار منظم و خوب عمل می کند. باید کاملا مراقب آنها باشیم و اگر بخواهیم فقط به حمله کردن فکر کنیم، به سود ما نخواهد بود و ممکن است غافلگیر شویم.

می فایل